Вітаю Вас Гость • Реєстрація • Вхід
З 12 черня 2012 року по вівторкам і пятницям буде працювати секція футболу, на місцевому стадіоні.Гравці року народження 2000-го та старші. Запрошуємо всіх бажаючих, жителів с.Фитькова та із сусідніх сіл. Початок, 17:00

Наше опитування

Чи потрібне підсилення дорослим Сокола, і на яких позиціях?
Всего ответов: 35

Мiнi-чат

200

Головна » 2012 » Березень » 11 » Весняний пролісок
18:45
Весняний пролісок

Футбольне свято у  Лісній Тарновиці розпочалось  поєдинком між майбутнім переможцем цієї групи та командою із Назовизова. З перших хвилин мяч перейшов під контроль команди з Переросля, лишень деякі контратаки Назовизова доводились до логічного завершення. Одна з таких атак ознаменувалась голом. Після пропущеного мяча, Перерісль ще більше збільшив свою територіальну перевагу, і забиває 3 мячі поспіль…. Під завершення поєдинку Назовизів отримав шанс відновити інтригу у цьому матчі, але не реалізував 11 - метровий удар. Фінальний свисток зафіксував перемогу Переросля із рахунком 3-1.

Другий поєдинок був не менш видовищний, зустрічались «Лістер» Лісна Тарновиця та «Сокіл» Фитьків. Склад Сокола: Криска Іван, Магеровський Богдан, Нарожняк Іван, Балабан Мирослав, Ерстенюк Андрій, Попович Юрій, Дмитрук Юрій, Олійник Іван, Янцюк Роман, Володимир Балабан, Дереш Василь.  Із перших хвилин гра була рівною, вже на перших хвилинах соколята могли відкрити  рахунок, вийшовши один на один із  воротарем, Володимир Балабан пробиває повз ворота.  Перший тайм команди провели  при рівній грі. На другу половину гри соколята вийшли більш впевненіше і взяли м’яч під свій контроль, що і дало свої плоди. Володимир Балабан, прийнявши м’яч  метрів із 30 пробиває у дальню девятку. Через декілька хвилин  після забитого м’яча  соколята забивають вдруге і робить це Юрій Попович, ударом із 25 метрів. Впевнена гра захисту та воротаря  «Сокола»  не дозволила «Лістеру» відквитати хоча б один м’яч. Фінальний свисток зафіксував перемогу Фитькова із рахунком 2-0.

Фінальна гра на вихід у ¼ кубка «Весняний пролісок» закінчилась перемогою Переросля над Соколом із рахунком 4-0. Склад Сокола: Криска Іван(Сагайда Р.,45хв.) , Магеровський Богдан, Нарожняк Іван, Балабан Мирослав, Ерстенюк Андрій, Попович Юрій, Дмитрук Юрій, Олійник Іван, Янцюк Роман, Володимир Балабан (Багрійчук Іван, 40хв.), Дереш Василь.  Після перемоги над «Лістером» соколята вийшли на поєдинок  із Перерослем втомлені. Вже на перших хвилинах «Сокіл» пропускає, через декілька хвилин пропускає ще двічі, (зауважу що другий м’яч Сокіл пропускає із явного положення поза грою).  На початку  другої половини гри Фитьків пропускає й учетверте.  Так і закінчився поєдинок 4-0 на користь Переросля, вітаєм переможця, бажаємо подальших успіхів у турнірі.