Вітаю Вас Гость • Реєстрація • Вхід
З 12 черня 2012 року по вівторкам і пятницям буде працювати секція футболу, на місцевому стадіоні.Гравці року народження 2000-го та старші. Запрошуємо всіх бажаючих, жителів с.Фитькова та із сусідніх сіл. Початок, 17:00

Наше опитування

Чи потрібне підсилення дорослим Сокола, і на яких позиціях?
Всего ответов: 35

Мiнi-чат

200

Головна » 2012 » Вересень » 22 » Виступи фитьківського «Сокола» в другому колі.
18:47
Виступи фитьківського «Сокола» в другому колі.

«СОКІЛ» (Фитьків) – «ЛІСТЕР» (Лісна Тарновиця) 3:1 (дорослі)

Криска Іван, Магеровський Богдан, Пилип’юк Андрій, Балабан Юрій, Нарожняк Іван (Балабан Мирослав, 66), Балабан Ігор, Дмитрук Мирон, Дмитрук Сергій, Янцюк Роман, Дереш Василь, Дмитрук Юрій.

·        37 хвилина – Сергій Дмитрук (кутовий виконував Мирон Дмитрук, Сергій замкнув головою на дальній штанзі у ближню «дев’ятку»

·        44 хвилина – Юрій Дмитрук (індивідуальний гол, забитий зі штрафного удару з 25 метрів до воріт в лівий воротарський кут від штанги обвідним ударом)

·        61 хвилина – Василь Крук (стрімка контратака гостей завершилась пасом Василя Гайдаша на Василя Крука, котрий лівою замкнув у дальній кут воріт з 10-12 метрів)

·        90+2 хвилина – Василь Дереш (пас Юрія Дмитрука вивів Василя сам на сам з воротарем. При цьому Василь на швидкості обійшов опорного захисника і воротаря і забив у ближній кут воріт)

«СОКІЛ» (Фитьків) – «ЛІСТЕР» (Лісна Тарновиця)  3:3 (юнаки)

Шуфлін Юрій, Дутчак Мирон, Середюк Сергій, Балабан Ярослав (Бакота Іван, 57), Вінтонишин Василь, Багрійчук Іван, Середюк Денис, Олійник Іван, Багрійчук Андрій, Міщук Олег (Пилипяк Дмитро, 45), Гавриленко Степан.

·        8 хвилина – Віктор Легеньких (реалізував пас зліва, вийшов сам на сам з воротарем і забив правою в ближній кут воріт)

·        15 хвилина – Олег Міщук (Андрій Багрійчук подавав кутовий удар, а Олег виявився спритнішим у воротарському майданчику і добавив у ближній кут)

·        19 хвилина – Степан Гавриленко (реалізував пас Андрія Багрійчука, отримавши мяч на правій бровці. Звідти ж і пробив (метрів з 30-ти) гарматним ударом в дальній кут воріт)

·        22 хвилина – Василь Стефанюк (гол зі штрафного удару метрів з 20-ти у дальню «девятку»)

·        24 хвилина – Віктор Легеньких (реалізував дальній пас зліва – прийняв на груди і зльоту пробив у дальній кут воріт)

·        38 хвилина – Денис Середюк (скористався невпевненою грою захисників суперника у власному штрафному майданчику, пробив лівою у дальній кут воріт)

«СОКІЛ» (Фитьків)  – «ОЛІМПІЯ» (Камінне) 1:1 (дорослі)

Криска Іван, Балабан Юрій, Дмитрук Сергій (Пилип’юк Андрій, 50), Середюк Володимир, Ерстенюк Андрій,  Балабан Ігор, Дмитрук Мирон, Нарожняк Іван (Магеровський Богдан, 46), Янцюк Роман, Дереш Василь, Дмитрук Юрій.

·        27 хвилина – Михайло Гуляк (отримавши пас від Івана Іванюка зліва, Михайло вийшов на побачення з воротарем і забив з 3-4 метрів ударом під стража воріт)

·        47 хвилина – Роман Янцюк (реалізував кутовий від Мирона Дмитрука – отримав пас, зупинив, обробив і пробив у дальню «девятку»)

«СОКІЛ» (Фитьків) – «ОЛІМПІЯ» (Камінне) 1:1 (юнаки)

Бакота Дмитро, Шуфлін Юрій, Середюк Сергій, Балабан Ярослав (Максімко Андрій),  Вінтонишин Василь, Багрійчук Іван (Ерстенюк Ростислав, 60), Середюк Денис, Олійник Іван, Багрійчук Андрій, Дутчак Мирон, Міщук Олег (Гавриленко Степан, 36).

·        48 хвилина – Іван Багрійчук  (Іван Олійник потужно пробив зліва, воротар відбив удар Олійника перед собою а Багрійчук Іван добавив з 2-3 метрів)

·        62 хвилина – Назар Федорович (потужно пробив з лінії штрафного майданчика в дальній кут воріт).

ФК «ЛАНЧИН» (Ланчин) –  «СОКІЛ» (Фитьків) 1:1 (дорослі)

Криска Іван, Магеровський Богдан, Балабан Юрій, Балабан Мирослав, Ерстенюк Андрій,  Балабан Ігор, Дмитрук Мирон, Попович Іван, Нарожняк Іван, Дереш Василь, Дмитрук Юрій.

·        Сергій Ткачук (ФК «Ланчин»)

·        Василь Дереш («Сокіл» (Фитьків)).

ФК «ЛАНЧИН» (Ланчин) –  «СОКІЛ» (Фитьків) 2:1 (юнаки)

Бакота Дмитро, Шуфлін Юрій, Середюк Сергій, Дутчак Мирон,  Вінтонишин Василь, Максімко Андрій, Багрійчук Іван, Олійник Іван, Багрійчук Андрій, Міщук Олег (Балабан Ярослав, 36), Гавриленко Степан.

·        Юрій Гресько (ФК «Ланчин»)

·        Андрій Максімко («Сокіл» (Фитьків))

·        Іван Долинський (ФК «Ланчин»)

«СОКІЛ» (Фитьків)  – «КОЛОС» (Парище) 4:2 (дорослі)

Криска Іван, Магеровський Богдан, Пилип’юк Андрій, Балабан Юрій (Нарожняк Іван, 84), Ерстенюк Андрій, Попович Юрій, Балабан Ігор, Дереш Василь,  Балабан Мирослав (Гречанюк Андрій, 10), Попович Іван, Дмитрук Юрій.

·        38 хвилина – Ігор Гереджук (реалізував пенальті, котрий сам і заробив у зіткненні з Андрієм Пилипюком)

·        40 хвилина – Іван Попович (Юрій Попович виконував штрафний удар, Юрій Дмитрук пробив, а Іван Попович добив після невдалої гри воротаря суперника)

·        44 хвилина – Ігор Балабан (унікально виконаний штрафний удар з 20-22 метрів у ближню «девятку»)

·        45+1 хвилина – Юрій Дмитрук (блискавична атака за участі Івана Поповича і Юрія Дмитрука. Перепасовуючись, вони обіграли увесь захист суперника, а завершальний удар нанесений Юрієм Дмитруком)

·        51 хвилина – Василь Василаш (потужний удар лівою ногою метрів з 30 від лівої бровки в дальній кут воріт)

·        90+1 хвилина – Ігор Балабан (парепасовка в один дотик трьох гравців – Юрій Дмитрук, Андрій Ерстенюк та Ігор Балабан, а завершальний удар – Ігор зльоту під перекладину)

«СОКІЛ» (Фитьків) – ««КОЛОС» (Парище) 7:1 (юнаки)

Бакота Дмитро, Шуфлін Юрій, Середюк Сергій, Дутчак Мирон,  Вінтонишин Василь, Максімко Андрій (Бениш Василь, 40), Багрійчук Іван, Олійник Іван, Гавриленко Степан (Дебенко Олександр, 50), Пилипяк Дмитро (Міщук Олег, 36), Ерстенюк Ростислав (Луканюк Орест, 53).

·        3 хвилина – Іван Олійник  (воротар Дмитро Бакота потужно подав на Дмитра Пилипяка, котрий зупинив і обробивши мяч, віддав на набираючого швидкість Олійника вліво…Іван пробив з гострого кута точно в ближню «девятку»)

·        5 хвилина – Іван Багрійчук (отримав пас від Ростислава Ерстенюка і впевнено пробив з кута штрафного майданчика повз воротаря обвідним ударом)

·        7 хвилина – Дмитро Пилипяк (замкнув гострий пас Івана Олійника зліва у ближній кут воріт з 3-4 метрів)

·        23 хвилина – Дмитро Пилипяк (завершив пас Івана Олійника зліва на дальню штангу, Дмитро обіграв захисника і забив лівою ногою у ближній кут воріт)

·        37 хвилина – Міщук Олег (реалізував вихід сам на сам з воротарем, отримавши пас від Івана Олійника з центра поля)

·        45 хвилина – Ростислав Ерстенюк (здійснив забігання по правій бровці, отримавши пас від Степана Гавриленка і красиво обвідним ударом забиває лівою ногою в дальній кут воріт)

·        49 хвилина – Іван Багрійчук (реалізував пенальті за порушення правил проти Івана Олійника)

·        52 хвилина – Михайло Рудак (реалізував пенальті за порушення правил проти Івана Пинчука)

«АРСЕНАЛ» (Тисменичани) –  «СОКІЛ» (Фитьків)  1:0 (дорослі)

Криска Іван (Середюк Володимир, 88), Магеровський Богдан, Пилип’юк Андрій (Балабан Мирослав, 46), Балабан Юрій, Ерстенюк Андрій, Дмитрук Мирон, Балабан Ігор, Попович Юрій, Дереш Василь, Попович Іван, Дмитрук Юрій.

·        9 хвилина – Іван Федорович Ткачук (замкнув головою пас з гострого кута справа)

«АРСЕНАЛ» (Тисменичани) –  «СОКІЛ» (Фитьків)  0:3 (юнаки)

Бакота Дмитро Шуфлін Юрій, Середюк Сергій, Дутчак Мирон,  Вінтонишин Василь, Багрійчук Іван, Середюк Денис (Максімко Андрій, 65), Олійник Іван (Міщук Олег, 55), Багрійчук Андрій (Балабан Ярослав, 55), Ерстенюк Ростислав (Дебенко Олександр, 67), Гавриленко Степан (Пилипяк Дмитро, 50).

·        6 хвилина – Іван Олійник  (отримавши пас від Степана Гавриленка на лінії штрафного майданчика, Іван накрутив вінтами чотирьох гравців суперника і пробив потужно під перекладину)

·        33 хвилина – Степан Гавриленко (отримав пас від Ростислава Ерстенюка і, хитнувши атаку вправо, вийшов сам на сам з воротарем, пробив під нього)

70+3 хвилина – Олег Міщук (кутовий подав Середюк Сергій, а Олег вколотив мяч головою під перекладину метрів з 3-4)

«СОКІЛ» (Фитьків) – «НАФТОВИК» (Битків) 2:1 (дорослі)

Криска Іван, Магеровський Богдан, Пилип’юк Андрій (Середюк Володимир, 55), Балабан Юрій, Ерстенюк Андрій, Дмитрук Мирон (Олійник Іван), Балабан Ігор, Янцюк Роман (Попович Іван, 60), Попович Юрій, Дереш Василь, Дмитрук Юрій.

·        8 хвилина – Юрій Дмитрук (Василь Дереш заробив кутовий, котрий пробив Ігор Балабан а замкнув з 2 метрів по центру Юрій Дмитрук)

·        22 хвилина – Юрій Дмитрук (гольовий пас віддав воротар Іван Миколайович Криска, вивівши Юрія Дмитрука сам на сам з воротарем, і Юра лівою ногою в обвід воротаря забив у дальній кут воріт)

·        31 хвилина – Юрій Рудейчук (зліва, з гострого кута, лівою ногою потужно вколотив мяч у ближній кут воріт метрів з 15-17)

«СОКІЛ» (Фитьків) – «НАФТОВИК» (Битків) +:- (юнаки)

Битківські юнаки не прибули на гру!!!

«РОКИТА» (Білі Ослави) –  «СОКІЛ» (Фитьків)  2:2 (дорослі)

Криска Іван, Магеровський Богдан, Балабан Юрій, Пилип’юк Андрій, Ерстенюк Андрій, Дмитрук Мирон (Дмитрук Юрій, 4), Балабан Ігор, Попович Юрій (Нарожняк Іван, 74), Янцюк Роман (Середюк Володимир, 39), Дереш Василь, Попович Іван.

·        9 хвилина – Юрій Панівник (потужний удар зліва метрів з 25 лівою в дальній кут воріт)

·        15 хвилина – Юрій Панівник (потужний удар зліва метрів з 20-22 лівою в дальню «девятку»)

·        41 хвилина – Ігор Балабан (реалізуючи пас Василя Дереша, Ігор зблизився до воріт вліво і лівою ногою в ближню «девятку» забив)

·        80 хвилина – Богдан Магеровський (Юрій Дмитрук віддав пас пятою Богданові Магеровському, котрий увірвавшись в карний майданчик лівою ногою вколотив мяч в дальню «девятку»)

«РОКИТА» (Білі Ослави) – « «СОКІЛ» (Фитьків)  1:3 (юнаки)

Бакота Дмитро, Шуфлін Юрій, Середюк Сергій, Дутчак Мирон (Бениш Василь, 62), Вінтонишин Василь, Середюк Денис, Максімко Андрій (Ерстенюк Ростислав, 36), Олійник Іван (Микула Юрій, 59), Балабан Ярослав (Міщук Олег, 50), Гавриленко Степан (Дебенко Олександр, 68), Багрійчук Іван.

·        16 хвилина – Іван Олійник  (скористався помилкою захисника і пробив сильно і точно з 10-12 метрів у дальній кут воріт)

·        19 хвилина – Іван Багрійчук (отримав пас від Івана Олійника і змістився вліво та й пробив лівою у ближній кут воріт)

·        48 хвилина – Степан Гавриленко (Іван Багрійчук в дотик вивів Степана віч-на-віч з воротарем і гол забитий ударом в дальній кут воріт справа)

·        70  хвилина – Іван Багрійчук (реалізував пенальті за порушення правил в штрафному майданчику проти Олега Міщука)

Переглядів: 1312 | Додав: fans | Рейтинг: 5.0/3