Вітаю Вас Гость • Реєстрація • Вхід
З 12 черня 2012 року по вівторкам і пятницям буде працювати секція футболу, на місцевому стадіоні.Гравці року народження 2000-го та старші. Запрошуємо всіх бажаючих, жителів с.Фитькова та із сусідніх сіл. Початок, 17:00

Наше опитування

Чи потрібне підсилення дорослим Сокола, і на яких позиціях?
Всего ответов: 35

Мiнi-чат

200

Головна » 2011 » Березень » 5 » 36 червоних карток за матч.
13:35
36 червоних карток за матч.

В Аргентині суддя показав 36 червоних карток за матч.

У результаті бійкі між футболістамі і уболівальниками арбітр вилуч 36 футболістів.  ПОДІЯ трапилась у матчі п'ятого дівізіону чемпіонату.

У матчі п'ятого дивізіону чемпіонату Аргентини між "Клейполом" і "Вікторіано Аренас" було показано 36 червоних карток. Арбітр вилучив футболістів і тренерів обох команд у результаті їх бійки з групою уболівальників. Матч розпочався у відносно спокійно обстановці, проте градус емоцій повільно, але вірно зростав. Футболісти "Вікторіано Аренас", які програвали з рахунком 0:2, були вкрай незадоволені суддівством, і в результаті все переросло в масову бійку.

Спочатку суддя видалив двох футболістів ще

до того, як другий тайм був перерваний. Однак ближче до кінця матчу на полі сталася масова бійка, в яку були залучені не лише гравці та тренери обох команд, але також і вболівальники, які вибігли на поле на допомогу своїм футболістам.

Переглядів: 580 | Додав: fans | Рейтинг: 0.0/0